` saviorhost.com - Hakkımızda `

Hakkımızda

Misyonumuz :

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz :

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firmamız Hakkında :

Firmamız, Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2022 yılında Ankara'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2022 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte,  kurumsal ve bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye'de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sunduğumuz hizmetler arasında ;


Domain Tescil işlemleri
Hosting ( Barındırma )
E-Mail Servisleri
Kiralık Sunucu Servisleri ( DEDICATED )
Paylaşımlı Sunucu Servisleri ( VPS )
Sunucu Barındırma ( Co-Location )
Streaming Servisleri ( Canlı Yayın )
Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.


Kurumsal Bilgiler:
Ticari Ünvan
Yasin Yurtalan
 
Kayıtlı Bulunduğu Vergi Dairesi 
Dışkapı Vergi Dairesi
 
Vergi Numarası
9860218360
 
Ticaret Seri No

112561